İnterkom

İnterkom

Yenilikçi SIP Teknolojisi

Alışılagelmiş analog diyafon sistemlerinin aksine SIP teknolojisi ile ev iç panel cep telefonu veya tabletinizle nerede olursanız olun görüntülü görüşme sistemine erilebilirsiniz. Üstelik projeniz ne kadar büyük olursa sorun yaşamadan yüksek ses ve görüntü kalitesi ile iletişim kurabilirsiniz.


Estetik ve Şık Tasarım

Modern ve estetik bir dış görünüm esas alınıp tasarlanan iç ve dış paneller evinizin estetiği ile bütünleşir. Keskin kesim hatlarının dokunmatik ekran ile bileştiği yüzeyler sayesinde özenle seçilmiş bir mobilya gibi evinize hem ahenk hem de konfor katıp yaşam alanını zenginleştirir.


HD Kalitede Ses ve Görüntü

En gelişmiş ses ve görüntü işlemcilerini ve kullanılan iletişim protokolleri sayesinde sizi ziyarete gelen, sizi ziyarete gelen misafiriniz ile HD kalitesinde görüşme yapma şansına sahip olursunuz.


Yüz Tanıma ile Giriş İzni

Gleneksel sistemler ile kapı girişlerinde kart okutularak veya sifre girerek size giriş izni sunar. Akuvox sektörün ilk  ve tek örneği olan yüz tanıma sistemi sayesinde sadece daha önceden yüz taraması kayıt edilmiş kişilerin kapıdan geçişine izin verir ve bu sayede size yüksek güvenlik sunar.


Her Türlü Dış Ortama Uygunluk

Akuvox kapı önü zil panelleri her türlü dış ortam koşullarına karşı hazırlıklıdır. Tüm paneller suya ve toza IP65 sınıfında dayanıklı olduğu gibi IK07 sınıfı darbelere karşı da kendini savunur. Bu sayede uzun yıllar geçse de kapı önü zillerinizi ilk günkü performansı ile kullanmaya devam edersiniz.

Galeri