Residence Solutions

Residence Solutions

Akıllı Ev Fonksiyonları

    

  • Aydınlatma

Tek bir dokunuş ile evinizdeki tüm aydınlatmaları kontrol edebilirsiniz. ister o an bulunduğunuz kat dışındaki tüm ışıkları tek bir tık ile kapatır, isterseniz havuz ve bahçe aydınlatmalarını açarsınız.


  • Perde / Panjur

Evinizdeki tüm perde ve panjur sistemleriyle bağlantı kurarak tek bir dokunuşla bütün perde ve panjurlarınızı kapatır. Dilerseniz zaman ayarları yaparak istediğiniz saatlerde perdelerin açılıp kapanmasını sağlayabilirsiniz. Bu sistem ayrıca hava koşullarına duyarlı hale getirilip de kullanılabilir.


  • İklimlendirme

İklimlendirme, yani ısıtma/soğutma modülü, mevcut koşullar gözetilerek evinizdeki tüm VRV veya Fan Coil iklimlendirme donanımlarını ayrı ayrı kontrol edebilir. Bu sayede yaşam alanlarınıza odaklı dilediğiniz mekan için farklı atmosferler oluşturabilirsiniz.


  • Zamanlayıcı Senaryolar

Evden çıkış yada girişte belirlediğiniz tüm senoryalar tek bir dokunuşla başlatılmaktadır. Gerçekleşmesini istediğiniz senaryoları ayrıca zaman bazlı olarak da oluşturabilir , bu sayede arzu ettiğiniz konforun tadını önceden belirlediğiniz süreler içerisinde çıkarabilirsiniz.

 

Mobil Kontrol

Android ve IOS tüm telefonlar ile uyumlu uygulamalarımız ile evinizdeki her noktaları yönete bilmek imkanı sunuyoruz.


SIP ve VOIP Tabanlı İletişim

Evinizdeki panel üzerinden güvenlik, site yönetimi veya resepsiyonla çift yönlü görüşebilme imkanı sağlamaktayız.


Güvenlik Sistemleri ile Entegrasyon 

Hızsız Alarm Sistemi , Kamera, Yangın ve Gaz Alarmı gibi güvenlik sistremleri ile tam entegre olabilmekteyiz.


Konsiyaj Hizmetleri

Hizmetler menüsü, sizlere evinizde yaşayabileceğiniz tüm sorunların çözüm anahtarını sunuyor. Misafirleriniz için taksi, evinizin günlük temizliği için hizmetli, aracınız için vale... İhtiyaç duyduğunuz her şey hizmetler menüsünde. Konsiyaj Sistemin sunduğu dinamik platform artık rezidans hayatının ayrılmaz bir parçası olmuştur.