Villa Solutions

Villa Solutions

Özel yaşam alanlarında tüm kontrol noktalarını ihtiyaçlarınıza göre şekillendirilebilmektedir. 

 
Aydınlatma Kontrolü

Kurmuş olduğumuz sistem  sayesinde evinizdeki tüm aydınlatmaları kontrol edebilirsiniz. Işık ayarlarınızı ayarlayarak kısabilir veya tamamen kapatıp açabilirsiniz. Evinizin her noktasında ışık atmosferini istediğiniz gibi oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda anahtar üzerinden yapılan tüm işleri ve daha fazlasını mobil uygulamalar üzerinden de yapılabilmektedir.


Perde Panjur Kontrolü

Evinizdeki perde-panjurlarınızın tamamını ayrı ayrı veya tek bir tuşla kontrol edebilirsiniz. Perde Panjurlarınızı senaryolarınıza ekleyebilir ve mobil uygulamalar sayesinde oturduğunuz yerden perde-panjurlarınızı istediğiniz seviyeye getirerek yerinizden kalkma zahmetini ortadan kaldırmış olursunuz.

Klima-VRF-VRV  Kontrolü

Yaşam alanlarınızdaki klimaları tek bir merkezden kontrol edebilirsiniz. Kontrollerinize zamanlama senaryoları da ekleyebilirsiniz. Evinize gitmeden önce ısıtma-soğutma sistemlerinizi devreye alabilir bu sayede evinize ulaştığınızda evinizin ısı seviyesini istediğiniz gibi ayarlamış olursunuz.

Yerden Isıtma ve Radyatör  Kontrolü

Yaşam alanlarınızdaki yerden ısıtma ve radyatörlerinizi  tek bir merkezden kontrol edebilirsiniz. Kontrollerinize zamanlama senaryoları da ekleyebilirsiniz. Evinize gitmeden önce ısıtma sistemlerinizi devreye alabilir bu sayede evinize ulaştığınızda evinizin ısı seviyesini istediğiniz gibi ayarlamış olursunuz.


Kombi Kontrolü

Kurmuş olduğumuz sistemle ısıtma sisteminin bir parçası olan kombi kontrolü de yapılabilmektedir. Evinizde olmadığınız sürede kombinizin sürekli çalışmasına engel olarak kontrollerinizi uzaktan sağlamanız mümkündür. Bu sayede ciddi bir enerji tasarrufu sağlamış olacaksınız ve beraberinde fatura tutarlarınız düşmüş olacak.

Genel İşler Kontrolü
(Priz-Su Kes- Gaz Kes vb)

Kurmuş olduğumuz sistemde  priz  kontrolü su vanası kontrolü  gaz vanası kontrolü gibi kontrollerin tamamı yapılabilmektedir.  Mobil cihazlarınız ve tabletinizden her zaman istediğiniz kontrolleri sağlayabilirsiniz. 

Senaryolar

Senaryolar size her şeyi ayrı ayrı yapmaktansa tek bir kere oluşturup sonrasında sürekli olarak bu seçenekler arası geçiş yapma imkanını sağlamaktadır. Senaryolar ile enerji tasarrufunu ve konforu maksimum seviyeye çıkartabilirsiniz. Mesela giriş ve çıkış senaryoları oluşturarak siz evden çıkarken perde-panjurlarınız kapanabilir, ısıtma-soğutma sistemleri devredışı bırakılabir, aydınlatmaların tamamı kapanabilir.